top of page

Regulamin

 1.  Zajęcia odbywają się przy ulicy Płockiej 15, lokal użytkowy nr 2, na parterze.

 2. Na sali znajdują się 4 rury, zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 4 osobowych.

 3. Możliwe zajęcia: pole dance, trening ogólnorozwojowy połączony z rozciąganiem, exotic pole dance (choreografie w butach na na wysokich obcasach – szklankach), taniec erotyczny (bez użycia rury), taniec z użyciem krzesła, taniec brzucha.​

 4. Schemat zajęć: około 15 minut rozgrzewki, stanie na rękach/obroty, figury na rurze/układ exotic, rozciągnie.

 5. Karnety na zajęcia mają ważność 1 miesiąca. Możliwe pakiety do wykupienia: 4, 8 lub 12 wejść. Jeśli zajęcia się nie odbywają z powodu święta państwowego lub prowadząca je odwoła to karnet zostaje przedłużony o tydzień. 

 6. Dla Waszego komfortu, należy kłaść własny ręczniczek na matę podczas ćwiczeń. Ręczniczek możecie u Marii zostawić, podobnie jak buty do tańca.

 7. NALEŻY WYKONYWAĆ DOKŁADNIE INSTRUKCJE PROWADZĄCEJ. NIE ROBIMY NIC NA RURZE BEZ NADZORU, NIE PRÓBUJEMY SAMODZIELNIE FIGUR BEZ POLECENIA, TO NIEBEZPIECZNE.

 8. Odwołanie zajęć wcześniej niż 24 godziny przed zajęciami upoważnia do odrobienia ich w innym terminie lub podczas open pole. Odwołanie zajęć później niż 24 godziny przed ich rozpoczęciem skutkuje ich utratą.

 9. Można przyjść na open pole (ćwiczenie bez instruktora), po wcześniejszym umówieniu się.

 10. Zabronione jest przychodzenie na zajęcia pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych substancji odurzających. Taka osoba zostanie wyproszona z zajęć, które automatycznie jej przepadają.

 11. Przed dotknięciem rury zdejmujemy pierścionki, zegarki, bransoletki, wiszące kolczyki. W innym wypadku zostanie uszkodzona i rura, i biżuteria.

 12. Dbamy o czystość (sprzątamy po sobie).

 13. Niedopuszczalne jest dotykanie cudzych rzeczy, (butów, ręczników, ubrań, dry handsów).

 14. Użyłaś kubeczka? Umyj kubeczek. Inaczej muszę to robić ja lub inna Szczęśliwa dziewczyna.

 15. Wychodzisz z sali ostatnia? Upewnij się, że okna są zamknięte, kaloryfery zakręcone i radio odłączone od kontaktu.

 16. Osoby wynajmujące salę proszone są o wpisywanie swoich godzin na listę znajdującą się na ścianie.

 17. Korzystanie z pomieszczeń firmy Szczęście by Maria Rozbicka jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu.

bottom of page